Hurá do světa

19. srpna 2015 v 19:38 | pisálek |  ze života

Hurá do světa


Po dvanácti hodinové cestě, která skončila v neděli ráno v pět hodin, jsem se konečně dostala na místo svého dvouměsíčního pobytu. Elten, Německo. Co tu? Takže, jela jsem tu za prací přesněji brigádou. Dva měsíce v kuse budu sbírat jablíčka. Volno budu mít jen tehdy, když bude pršet, takže i pracovní víkendy a ták. Jupí jeej. :-D No, ale co, za ty peníze se to dá zvládnout.

Každopádně Elten je nádherné město, spíše tedy vesnice. Všude malinké řadové domečky s malinkatou přední zahradou a každá z těch zahrad je překrásně upravená. Skoro všechny budovy jsou jen z červených cihel, tak si to umíte představit. Já osobně tento styl miluji. No prostě je to tu naprosto krásný.

Ovšem můj pokoj. :-D No to bylo. Celá neděle se pro mě stala uklízecí. Všude samí pavouci, pavučiny a prach. To bylo něco pro mě. Ale nakonec jsem si to tady zútulnila a teď si jen užívám krásného pobytu v krásném městě, než mi začnou pracovní povinnosti. Ale i na to se těším. Na kole jezdit z Německa do Holandska do práce a kochat se krajinou, to bude taky zážitek, i když je to zhruba jen tři kilometry. :-)

Takže jablíčka těšte se!!!!!Pisálek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama