Čááu Mišane..

23. listopadu 2015 v 17:14 | pisálek |  ze života
Čáu Mišane...

Tenhle článek je věnován tobě. Víš proč? Protože jsi zatím můj jedinej fanoušek. Hele, ale to, že znova píšu, nedělám jen pro tebe, ale taky pro sebe. No tak jo, zatím spíš pro tebe. :-D Kecám.

Zatím co se tady snažím sepsat smysluplnej článek, v telce hraje ten tvůj oblíbenej seroš, ten s tím no víš Willem Smithem, jak tam hraje toho kluka, co se přistěhuje ke své bohaté rodině. Tak je to, že? Je to fajn, no nejhorší na tom je, že je to německy. Jako všechno tady. Nemůžu se divit, když jsem v Německu. No každopádně jsem tu a zrovna prožívám krizi, takže proto možná píšu. Víš jak, celé dny jsem jen zavřená doma, protože nemůžu sehnat práci a to je dost deprimující. Nečekala jsem, když jsem tu jela, že najít si později práci, bude tak sakra těžký. Ono by to ani tak těžký nebylo, kdybych byla kluk, ale jak všichni víme, já kluk nejsem a tady existuje gender. :-D A nebo je to možná tím, že nejsem polka. Je tu totiž neskutečně moc Poláků a ti všichni maj práci, jen já ne. No co, mají tu svou komunitu, takže si vypomáhaj, každopádně ty to znáš, byl jsi tu, co ti budu povídat. Takže jinak zevluju, zevluju a zevluju a občas se i snažím napsat pár stránek své knihy, víš té, do které mně tak tlačíš, ale nedaří se, fakt ne. Přece jen se v té knize vracím o dost let dozadu a už si to zaprvé dost dobře nepamatuju (kdysi mě ještě držely deníky, které jsem bohužel v návalu zuřivosti spálila) a za druhé se celkem nerada vrací do minulosti, ony to občas nebyly pěkný vzpomínky. Třeba se jednou k tomu vrátím, kdo ví.

Ale to už na stroji, jako profík. :-D


Jo a hele, včera jsem viděla tvoje video s Robem a Péťou, jak hrajete Nikdy jsem. Bylo to fájn, moc mě to pobavilo. Jen tak dál, jsi dobréj v tom, co děláš, vždy jsi byl.

A já jdu zkoušet dělat to svoje. Mám rozepsanej fantasy bestseller. :-D


Vzpomněla jsem si na ten seriál, je to fresh Prince.
https://i.ytimg.com/vi/Y14oz_bUt7o/maxresdefault.jpg

'Yo, home to Bel Air'
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama