né tak úplně naposledy

25. listopadu 2015 v 17:20 | pisálek |  téma týdne
Naposledy

Když se řekne slovíčko naposledy, hned se mi před očima objeví má mamča, jak za mých mladších let přede mnou stojí s rukama v bok a mává na mě ukazováčkem. Víte jak to myslím, když jste jako děti něco provedly a hned na to se za vámi přiřítil jeden s rodičů, s autoritativním výrazem v tváři a zvolal: "Michaelo, to bylo naposledy, slyšíš?" Jo tak přesně tohle mně napadá. Ach to byly časy, ráda bych se do nich vrátila, vše jste měli na háku, chodily si do školky, šplhaly po stromech, šťouraly se v nose a každému to bylo jedno, protože jste byli děti. Pochybuji, že kdyby mně teď někdo viděl, ve dvaceti třech letech lozit po stromech a stavět si tam bunkry, o šťourání v nose ani nemluvím, že by si o mně nepomyslel, že jsem blázen. Tak už to je, v takové společnosti s omezeným názorem žijeme.

Naposledy, co jsem použila slovíčko naposledy, nepočítám tu chvíli, kdy píšu tento článek, bylo dnes asi mezi dvanáctou a první hodinou odpolední. To jsem si zrovna říkala, že je to naposledy, co jsem se rozhodla odcestovat tak daleko od své rodiny a od……. no své rodiny. Já jsem velmi rodinný typ. Nevím, co bych bez své veliké a úžasné rodiny dělala. Bez mámy a táty. Mám úžasné rodiče, jo moji rodiče jsou úžasní a já jsem za ně nesmírně vděčná. Asi o nich brzo udělám článek. :-D

Přicházím na to, že téma Naposledy mi teda moc nesedí. Přemýšlím ještě o básničce, protože nechci, aby byl článek moc krátkej. Takže jo. Básnička je dobrej nápad.


Naposledy

Naposledy co jsem prala,
bylo to ve sprchovacím koutě.

Já vím, nebyla to žádná sláva,
bylo to spíš hloupé.

Avšak pračka se nám pokazila.
Záchod ucpaný jsme měli.

Co jiného nám však zbývá,
než mít to vše v prdeli.


Slibuju, že je to naposledy, co jsem se snažila naspat báseň. :-D ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiwi Kiwi | Web | 25. listopadu 2015 v 17:37 | Reagovat

:D Super článek, a báseň jedna báseň :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama