Má tvorba

23. června 2016 v 14:28 |  Má tvorba

Mé Knihy

Blíží se. Už přicházejí.
Tolik otázek, tak málo odpovědí.
Kdo je on a kdo jsou Oni?
Jsou jen dva. Jsou v tom sami?
"Co je to přátelství? ... to je jako být si bratrem a sestrou; dvě duše, které se dotýkají, ale nesplynuly, dva prsty na jedné ruce. ...
a láska? ...
to je jako dvě bytosti, které jsou jedinou bytostí. Muž a žena, kteří splynuli v anděla. To je nebe." Victor HugoLežela na zádech ve své posteli a koukala do stropu, kde byly přilepené fosforeskující hvězdičky, jako napodobenina oblohy. Taková blbost. Pomyslela si dívka a přetočila se na bok. Teď pro změnu koukala z okna a všimla si, že ji pozoruje bílý pták. Mohl to být havran? Bílý havran?Od malička mi tvrdili, že jsem jen víc empatická, ale poté co jsme se přestěhovaly, už nebyla empatie pouhou empatií.

O dívce, která je druidkou.
O poselství, které se musí šířit.


Dívka se znaménkem ledové vločky. Eleonora, dcera ředitele školy Mágů. Jejím živlem se stal oheň, ale místo znaménka plamínku, který by se jí měl vyjímat na zápěstí, tam je ledová vločka. Lidé ji ignorují, odvracejí pohledy a šeptají si a to jen kvůli jedné staré pověsti o dívce, která se narodí s tímto znaménkem. Pověst o dívce, která znamená zlé časy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama